Sineklik

            Özellikle yaz aylarında ihtiyaç duyulan sineklik modelleri, istenen renk ve modelde ölçüye özel olarak hazırlanır. Konusunda deneyimli ekiplerle kaliteli hizmetler veren firmamız verdiği pencere bakım hizmetleriyle kışın soğuktan yazın da istenmeyen canlılardan korunma sağlar.

 Uzman Kadrolarla Garantili Hizmetler

            PVC, duşakabin, cam balkon, panjur, kepenk, küpeşte, sineklik ve kedilik taleplerinde 0 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarıyla fark yaratan firmamız, garantili hizmetleriyle kalite ve karşılıklı güvene odaklanır. Yenilikçi ve yüksek teknolojileri maksimum seviyede kullanarak ortaya özel işler çıkaran ekiplerimiz, malzeme kalitesinin yanı sıra montaj aşamasında da özel çözümler üretir. Müşterilerden gelen pencere tamir, bakım ve sineklik taleplerinde dayanıklılık ve kullanım kolaylığına öncelik veren firmamız, satış öncesi hizmetlerini satış sonrasında da devam ettirir.

            Uygun fiyatlarla kaliteli ve konforlu yaşam alanlarının hazırlanması için sorusuz çözüm önerileri sunmak şirketimizin çalışma prensipleri arasında yer alır. Kurumsal ve profesyonel montaj hizmetlerimiz çözüme odaklanarak kısa vadede kalıcı sonuçlar elde etmemizi sağlar.

 Sineklere Karşı Tam Koruma

            Sinek, böcek ve her türlü istenmeyen canlıya karşı tam koruma sağlayan sineklik modellerimiz evde yaşayan kedi ve köpeklerin sisteme zarar vermesini engelleyecek şekilde tasarlanır. Plise, sürme, stor, içe açılır, sabit, motorlu, plaj ve kedi sinekliği modelleri evler ve iş yerlerinin yanı sıra plaj ve karavanlar için de uygundur. Avrupa standartlarında ve geri dönüşüme uygun malzemelerle hazırladığımız ürünler, çevre dostudur ve uzun süre ilk günkü görüntüsünde kullanılır.

            Böcek önleme amacıyla en çok evlerde tercih edilen sistemler; meyve bahçelerinden inşaat alanlarına, sağlık kurumlarından eğitim kurumlarına kadar geniş bir kullanım alanına sahiptir. Ergonomik bir yapıya sahip olan sineklik modelleri özellikle bahar ve yaz aylarında açık havada yaşam keyfinin sürdürülmesi için güvenlik ızgarası ve zemin sızdırmaz kıllarla hazırlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website