Pencere Silikon Değişimi

 

Yaşam alanlarında sürekli kullanım gerektiren demirbaşlardan biri hiç şüphesiz ”pencereler”dir. Ev, iş yeri, okul, fabrika, ofis pencereleri dünyaya açılan kapılardır. İster pvc, ister alüminyum kaplı olsun, pencere kullanımdaki teknik özellikler çok önemlidir. Kullanılan malzeme ne kadar kaliteli olursa olsun, yapılan işçilik ve montaj kötü ise, kullanılan üründen de verim alınamaz. Ustalığın önemli bir yere sahip olduğu pvc ve alüminyum montaj işçiliği, düzgün yapıldığında yıllarca kullanım imkanı sağlamaktadır.

 

Pvc Pencere Kullanımı

 

Türkiye’de pvc kullanımın ilk çıktığı yıllarda, ilk defa hizmete adım atmış olan ve Pimaş tarafından kurulan pimapen markası, daha önce ahşap olarak yapılan pencereleri pvc ile tanıştıran ilk marka olmuştur. Dolayısı ile bu durum pvc kaplama sitemlerinin marka adı ile bütünleşmesini sağlamıştır. Şuan bile pvc sisteminden bahsederken, pimapen adı kullanılmaktadır. Dayanıklı ve sağlam profiller kullanılarak imal edilen, pimapen markasını, beylikdüzü pimapen tamiri olarak en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

 

Pencere Tamir ve Montajı

 

Pvc veya alüminyum malzemeden yapılmış olan her pencere, belli bir zaman sonra bazı sorunlar meydana getirebilir. Genellikle, ustalık ve montaja dayanıklı olan hatalar, zamanla malzemeye de zarar veren bir hal alabilir. Özellikle, pencere montajı sırasında kullanılan silikonize mastik, köpük gibi güçlü yapıştırıcı kimyasal maddelerin, suya dayanıklı ve kaliteli malzemeler olması çok önemlidir. Aksi taktirde, kullanılan silikon, mastik ve köpükler, zaman sonra bozulmaya ve kendini salmaya başlar. Beylikdüzü bölgesinde, pencere tamir ve montaj işleri yapmakta olan firmamız, gerekli olan her durumda, tecrübeli usta ve montaj elemanlarıyla hizmet vermektedir. Yapılan montaj ve işçiliğin her zaman arkasında güvenle duran, kaliteli malzeme, kaliteli işçilik felsefesiyle hareket eden ve kuruluşu eski yıllara dayanan köklü bir firmadır.

 

Pencere Silikon Değişimi Nasıl Yapılır?

 

Pencere kenarlarına çekilen, ısı ve su geçirmesini engellemek ve profilin sağlamlığını arttırmak için, silikonize mastik gibi kimyasal yapıştırıcılar kullanılmaktadır. Bu kimyasal yapıştırıcılar montaj ve işçiliği tamamlayan en önemli malzemelerdir. Uzun kullanımlar sonucu, pencere kenarlarında bulunan silikonlar zamanla bozulur. Bozulan ve kabaran silikonlar, zamanla su geçirmeye ve hava almaya başlar. Bu gibi durumlarda, eskiyen silikonların yerinden sökülüp, temizlenerek, yeniden silikon çekilmesi gerekir. Bazen bu durum pencere içerisinde bulunan camın hava almasına ve bozulmasına da neden olabilir. Beylikdüzü pimapen tamircisi olarak, camın sökülüp, yeniden üretim ve montaj aşamalarını en kısa zamanda güvenle yerine getiririz.

 

Bütün Montaj ve Tamir işlerini Güvenle Yapıyoruz!

 

Beylikdüzü pimapen tamircisi olarak, pencere montaj ve tamir işçiliği dışında, sineklik montajı, duşakabin imalat ve montajı alanlarında da hizmet vermekteyiz. İletişim adresimiz ve numaralarımızdan bize ulaştığınızda, uzman ekibimiz keşif için adresine gelir. Gerekli görülen aşamalar değerlendirilip, ölçümler yapılarak, en uygun fiyat ve ödeme koşulları hızlıca tarafınıza bildirilir. Hiç vakit kaybetmeden ve müşterilerini mağdur etmeden, en kaliteli hizmeti sunmayı hedefleyen Beylikdüzü duşakabin olarak her an müşterilerimizin yanınızdayız.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website