Pencere kışlık bakımları

 

PVC’lerin kullanılmasıyla birlikte, yalıtım konusunda ahşap ve alüminyum ürünlerden daha iyi sonuçlar elde edilmiştir. PVC temelli pimapen ürünlerin hem montajı kolay hem de iç-dış izolasyon görevi başarıyla sağlanmaktadır. Uzun ömürlülük ve çevresel etkenlere karşı dayanıklı ürün olmasına karşın pimapen kapı ve pencerelerin bakımlarının periyodik olarak yapılması gerekir. Zira her kullanışlı materyal gibi, pimapenlerde de bakım yapılmadıkça yıpranmalar olacaktır. Böylece çevresel etkenlerden kaynaklı çeşitli arızalar çıkabilecektir. Firma olarak, Beylikdüzü Pimapen Onarımı ve bakım ihtiyaçlarınız için en iyi şekilde hizmet sunmaktayız.

 

Firmamız sadece bakım ve teknik servisle sınırlı hizmet ağına sahip değildir. Aynı zamanda otomatik panjur, cam balkon, ferforje ürünler, panjur, sineklik, demir doğrama, alüminyum doğrama, duşa kabin gibi her türlü ihtiyaçlarınızın tedarik ve montajı da yapılmaktadır. Pimapen onarımı için sitemizdeki iletişim adreslerine 7/24 ulaşabilirsiniz. Başvurularınız kısa sürede değerlendirilecek ve uzman personelimiz adresinizde sorunlu pimapenle ilgili keşif ve incelemeyi yapacaktır. Bu keşif ve arıza tespiti için herhangi bir ücretse talep etmiyoruz. Ayrıca arıza olmasa da pimapenle ilgili periyodik genel bakım ayarları yapılmaktadır.

 

Örneğin kilit ve kanat ayarları, pencere kolunun kontrolü, tekrar silikonlama, bağlantı elemanlarının kontrolü, gerekli yağlanmaların yapılması, kış mevsimi öncesi hazırlıklar ve yalıtım kontrolü gibi genel bakım işlemleri uygun fiyatla yapılmaktadır. Firma olarak sadece Beylikdüzü Pimapen Onarımı değil, diğer ilçeler için de servis vermekteyiz. Hizmetlerimizden çok memnun kalacaksınız.

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website