Beylikdüzü Pimapen, kurulduğu ilk günden bu yana yaptığı markalaşma faaliyetleri, sektöre getirdiği yenilikler ve gerçekleştirdiği ilkler ile bugün Türkiye’de ve dünyada sürekli yükselmeyi hedefleyen bir istikrarla yoluna devam ediyor.

1997 Yılında Bartın / Merkezde ufak bir showroom ile başlayan firmamız, kısa süreler içerisinde Bartın Şubesini Kapatıp, 2001 Yılında İstanbul / Bakırköy’e taşınmıştır. 150 Metre karelik bir alanda showroom ile müşterilerine hizmete girmiştir. Devamında Sineklik ve Duşakabin İmalatı üzerine 2005 Yılında Beylikdüzü bölgesinde 200 metre kare alanda faliyete başlamıştır. Şu anda 2019 itibari ile 4 Servis aracı 8 Pvc üzerine ekibi ve 2 Servis ile de ölçü keşif hizmeti vermektedir.

Bakırköy bölgesinde ki showroom’un ismi Diyar Pen ve A1 Yapı olarak 2 şubesi bulunmaktaydı. Şu anda Beylikdüzü bölgesinde Beylikdüzü Pimapen Tamiri ismi ile devam etmektedir.

Sektördeki uzman kadrosuyla lider konumda olmanın sorumluluğu ve bilinci ile başarılarını arttırarak çalışmalarına devam etmektedir.