Giyotin

            Otomatik ve dikey olarak dikey çalışma özelliğine sahip olan giyotin cam balkon modelleri yoğun geçişlerin yaşandığı mekanlarda kapı olarak da kullanılabilir. Mekan içinde kullanımı pencere ve korkuluk olarak değerlendirilen yeni modeller kullanım amacına uygun olarak şekillendirilir. Isı yalıtımı konusunda da maksimum fayda sağlayan giyotin cam sistemleri üst düzey emniyet ve güvenlik mekanizmalarına sahiptir.

 Servis ve Parça Garantili Hizmetler

            Firmamızın kullanıma sunduğu giyotin cam balkon sistemlerinde özel tasarım triger kayışlar ve çelik mil silindirler kullanılır. Tüp motor sistemine sahip olan uygulamalarımız servis ve parça garantili olarak hayata geçirilir. Motorlu ve manuel olarak açılıp kapanan giyotin cam sistemler aşağıdan yukarıya veya yukarıdan aşağıya açılıp kapanabilir. Dikey olarak kullanılan sistemler; çocuklar, yaşlılar ve engelliler için güvenli yaşam alanlarının yaratılması için de değerlendirilebilir.

            Manuel giyotin cam balkonlar; rüzgarı kesmek amacıyla tercih edilen ve nispeten daha ekonomik ürünlerdir. Kanat yapısı dikey olarak hareket eden yeni uygulamada uzaktan kumanda veya manuel butonlar sayesinde kanat açıklığı ayarlanabilir. Tüketicilerden gelen taleplerin değerlendirilmesinin ardından giyotin cam balkon uygulamaları yağmur ve rüzgar ayarlı sensörlerle desteklenebilir. Olumsuz hava koşullarında mekanın ve iç dekorasyon malzemelerinin zarar görmesini engelleyen sensörler, son derece güvenlidir.

 Giyotin Cam Sistemleri Nerelerde Kullanılır?

            Düğmeli, uzaktan kumandalı ve otomatik olarak ayarlanabilen açma kapama sistemlerine sahip olan giyotin cam uygulamaları;

 – Teraslar ve balkonlar,

 – Kış bahçeleri,

 – Balkonlar ve

 – Çatı kat yaşam alanlarında tercih edilir.

            Hareketli pencereler sabit cam alt kısmın üzerinde gidip gelir. Altı kısımda kullanılan malzemeler; şeffaf, saydam veya opak olarak seçilebilir. Alüminyum profiller ise istenen renge boyanabilir. Görüş alanını bozmayan uygulama, hırsızlara karşı da üst seviyede güvenlik sağlar. Zaman ayarlı olarak kullanılabilen otomatik sistemler sağladıkları konforun yanı sıra güvenlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website