Banyonuz Göz Kamaştırıyorsa Firmanızla Övünmelisiniz

 

Evlerde en önemli yerlerden biri de şüphesiz banyolar olduğundan Beylikdüzü duşakabin ölçü alarak ya da hazır üretimlerle birçok alternatif sunmakta ve değişik çalışmaların yapıldığı fuar ve firmaları dikkatle incelemektedir.

 

Banyoların büyüklüğüne göre ya da müşteriden gelen özel taleplere göre değerlendirmeler yapılıp, olabilecek süre içerisinde ve en kısa zamanda Beylikdüzü duşkabin çalışmalarını başlatır ve müşteri memnuniyeti için gerekli adımlar atılır. Kullanım alanı geniş ve kalabalık aileler için ya da özel istekler için olan seçenekler mevcut olduğundan, her türlü sistemle donatılmış duşakabin modellerini yerinde görüp incelemek veya varsa internet sitesi, katalog gibi alanlardan takibi yapılıp bilgi almak mümkündür.

 

Evlerde son dönemlerdeki akıllı ev projelerine uygun hazırlanan duşa kabinler ya da normal apartman statüsüne yakışır tasarımlar bulup, uygun bütçe ile kullanmak gerekirse fiyatlar konusunda taksit imkânları veya peşin ödeme avantajlarını sunmak ta mümkündür. Duşakabin sistemleri, oval duş, kare duş veya küvetli seçeneklerden oluşup, duş tekneleri, duş kapıları, duş menteşeleri, sabunluklar ve banyo armatürlerinden oluşmaktadır. Daha fonksiyonel olan duş sistemleri geliştirilerek rahatına ve konforuna düşkün olanlar için, telefon, müzik ve jakuzi hizmetleri verebilen seçeneklerden oluşmaktadır.

 

Romantik ortamlar yaratmak isteyen hotel veya balayı ağırlayan misafirhaneler için özel duşakabin hizmetleri verilerek, oda içinde yatak karşısına veya uygun alana küvetli duşa kabinlerde monte edilmektedir. Beylikdüzü duşakabin gelen bütün önerilere ve fikirlere açık olduğundan, kullanıcıların yorumları doğrultusunda yeni çalışmalarla sürekli gelişen ve yenilenen firmalardandır.

 

Banyoların durumu seçilen malzeme kalitesi ve içindeki kullanılabilecek sistemlere göre değişik fiyatlar içermektedir. Ölçü alındıktan sonra yerine yerleştirilmesi ve montajın yapılması, su bağlantılarının takılıp kullanıma uygunluğunun testi, etrafa su sızmaya yönelik silikonla düzeltmeler, camların güvenli bir şekilde montajı ve kullanılan bütün aparatlar hakkında bilgilerin verilmesinden oluşan hizmet, kaliteden ödün vermeden garanti altında yapılır.

 

Belli süre garantisi devam eden duşa kabinlerde kullanıcıya bağlı hatalar, firmanın garantisini kapsamaz. Genellikle tekne türü seçimlerde ayakların ıslaklık ve sabun sonrası kaymaması düşünülerek uygun malzeme kullanıldığından, oluşması muhtemel kazalara karşı önlem alınmış olur.

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
*
Website